بخش عملیاتی کار عامل به سه قسمت کلی تقسیم می شود: اختصاص بارکد، پردازش، تحویل. کارکنان با توجه به سطح دسترسی در هر قسمت به انجام وظایف خود مشغول خواهند بود و تمامی اعمال آنها بصورت هوشمند توسط کارعامل رسد خواهد شد.

تخصیص بارکد

در این بخش بارکد ها به سریع ترین و ساده ترین روش به آیتم ها اختصاص داده می شوند تا در مراحل بعدی یا در أینده از آنها استفاده شود. هر أیتم می تواند یک یا چندین بارکد داشته باشد. بارکد ها می توانند از قبل چاپ شده باشند و یا در همین بخش چاپ شوند. کلید میانبر نشانگر تصاویر جهت عکس برداری از آیتم و همچنین میانبر مشخصات جهت بروز رسانی اطلاعات آیتم در نظر گرفته شده است.

ریل لباس و بارکد

پردازش و رهگیری

بخش انجام و پردازش عملیات سفارش که کارکنان و کارگران مستقیما با آن سروکار دارند. در این بخش کلیه روند عملیات که قبلا در بخش مدیریت تعریف شده با توجه به سطح دسترسی کارکنان در اختیار آنها قرار می گیرد.

جهت سهولت استفاده کارکنان، تمامی روند عملیات بوسیله بارکد قابل انجام است به شکلی که استفاده از موس و کیبورد یا حتی صفحه لمسی الزامی نیست. انجام عملیات بوسیله بارکد در بازه زمانی یا بصورت آنی
امکان درخواست تجدید عمل یا انصراف در صورت نیاز
سیستم هوشمند تشخیص پیش نیاز ها و انجام خودکار عملیات در صورت نیاز
نمایش تصاویر آیتم که در مراحل قبلی ثبت شده

خواندن بارکد

جمع آوری (کار جمع کن)

بخش جمع آوری آیتم ها جهت منظم تر شدن مجموعه شما. همچنین جهت جلوگیری از اشتباه موقع تحویل به مشتری، این کار بوسیله چاپ و اتصال برچسب روی کاور انجام می شود. متن برچسب میتواند شامل موارد متنوعی از جمله بارکد آیتم، اطلاعات مشتری و مشخصات آیتم مثل جنس، رنگ، برند و... باشد.

این بخش می تواند در کسب و کار های کوچک تا بزرگ کاربردی باشد. شخص کنترل کننده پس از بررسی ، بسته بندی یا کاور کردن، لیبل مخصوص بسته بندی که از پرینتر خارج می شود را روی آن می چسباند. فونت لیبل بزرگ و از راه دور قابل تشخیص است و همین کار را برای پیدا کردن و جمع آوری سفارش ساده می کند. همچنین هنگام خروج آیتم ها با خواندن بارکد لیبل، دقت بالا رفته و از خطاهای احتمالی و جابجایی آیتم ها جلوگیری می شود. 

خواندن بارکد

تحویل

انتخاب و تحویل سریع أیتم ها بوسیله بارکد و جلوگیری از خطای انسانی
امکان ثبت بررسی نهایی آیتم ها در صورت نیاز امکان تحویل بخشی از سفارش (تحویل موردی) میانبر چاپ سفارش، چاپ فاکتور ارسال برای راننده
ثبت تسویه حساب و پرداخت مالی فاکتور بدون نیاز به بخش مالی

فاکتور چاپی

مقالات مرتبط:

» دیدن نحوه واقعی عملکرد و صفحه نمایش دمو

» گزارش و آمار گیری در نرم افزار خشکشویی کار عامل

» بارکد در نرم افزار خشکشویی کار عامل